LD 156 LIV CONC Dobre sa vyspi komplex 10 ampuliek, á 2 ml

29,10 

Vďaka upokojujúcim a vyrovnávacím vlastnostiam aktívnych zložiek na pokožke aj na psychike je ampulka LIV CONC dobre sa vyspi vhodná večer pred spaním, pre všetky typy pleti. Aloe Vera sa získava z listov púštnej rastliny. Obsahuje dôležité živiny a prvky, ako aj enzýmy. Hydratácia, podporuje bunkovú obnovu pokožky, ochladzuje, upokojuje. Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová dodáva vlhkosť pre hlbšie vrstvy pokožky. Extrakt z hľuzovky  podporuje pružnosť pokožky, minimalizuje línie a vrásky, má spevňujúci účinok na spojivové tkanivo a hydratuje pokožku. Levanduľový a citrónový balzam majú harmonizujúci účinok na psychiku.

Na sklade už iba 1

Popis

LD 156  LIV CONC Dobre sa vyspi komplex

Dobre sa vyspi komplex, vďaka upokojujúcim a vyrovnávacím vlastnostiam aktívnych zložiek na pokožke aj na psychike je ampulka vhodná večer pred spaním, pre všetky typy pleti. Aloe Vera sa získava z listov púštnej rastliny. Obsahuje dôležité živiny a prvky, ako aj enzýmy. Hydratácia, podporuje bunkovú obnovu pokožky, ochladzuje, upokojuje. Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová dodáva vlhkosť pre hlbšie vrstvy pokožky. Extrakt z hľuzovky  podporuje pružnosť pokožky, minimalizuje línie a vrásky, má spevňujúci účinok na spojivové tkanivo a hydratuje pokožku. Levanduľový a citrónový balzam majú harmonizujúci účinok na psychiku.

Hlavné účinné látky: aloe vera, extrakt z hľuzoviek, kyselina hyalurónová – nízkomolekulárna, levanduľový olej, olej z medovky.

Použitie: rovnomerne naniesť na tvár, krk a manupresúrou zapracovať.