LD 233  LIV BLOOM Ibištek-magnólia Maska 50 ml

22,60 

Ibištek-magnólia maska pre novú energiu v unavenej a stresovanej pokožke. Hodnotné prísady oživujú a vyživujú pokožku. Výťažok z ibišteka pôsobí: čistiaco, protizápalovo, upokojujúco, antioxidačne a zvlhčujúco. Výťažok z magnólie: protizápalovo, antioxidačne a antibakteriálne. Aloe Vera sa extrahuje z listov púštnej rastliny.

Na sklade

Popis

LD 233  LIV BLOOM Ibištek-magnólia Maska

Ibištek-magnólia maska pre novú energiu v unavenej a stresovanej pokožke. Hodnotné prísady oživujú a vyživujú pokožku. Výťažok z ibišteka pôsobí: čistiaco, protizápalovo, upokojujúco, antioxidačne a zvlhčujúco. Výťažok z magnólie: protizápalovo, antioxidačne a antibakteriálne. Aloe Vera sa extrahuje z listov púštnej rastliny. Obsahuje dôležité živiny a podporné látky, ako aj enzýmy. Hydratuje, podporuje obnovu buniek, chladí a upokojuje pokožku. Panthenol a alantoín upokojuje podráždenú pokožku. Zmierňuje pocity napätia prostredníctvom sójového proteínu. Pre suchú a podráždenú pokožku.

Hlavné účinné látky: extrakt ibišteka, extrakt magnólie, aloe vera, alantoín, panthenol, Fytodermín K (sójový proteín).

Použitie: bohato naniesť na vyčistenú pokožku, nechať pôsobiť 5 až 10 minút. Zvyšky masky zmyť teplou vodou. Používať jeden až dvakrát týždenne.