LD 83 LIV ADD Hyalurónový očný gél 15 ml

35,30 

Hyalurónový očný gél – ľahká nemastná textúra na báze gélu. Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová preniká do pokožky a vytvára hydratačnú zásobu. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová účinne viaže vlhkosť, zabraňuje rýchlemu odparovaniu a tak pôsobí ako zvlhčovač. Syn® Eye zlepšuje štruktúru a vyhladzuje citlivú pokožku okolo očí. Línie a tmavé kruhy sa zjemnia.

Na sklade

Popis

LD 83 LIV ADD Hyalurónový očný gél

LIV ADD Hyalurónový očný gél – ľahká nemastná textúra na báze gélu. Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová preniká do pokožky a vytvára hydratačnú zásobu. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová účinne viaže vlhkosť, zabraňuje rýchlemu odparovaniu a tak pôsobí ako zvlhčovač. Syn® Eye zlepšuje štruktúru a vyhladzuje citlivú pokožku okolo očí. Línie a tmavé kruhy sa zjemnia. Extrakt z hľuzovky podporuje tvorbu kolagénu a posilňuje mechanizmy na ochranu pokožky. Extrakt z hľuzovky je bohatý na esenciálne aminokyseliny, polysacharidy, látky ako fosfor a oxid kremičitý.

Hlavné účinné látky: hyaluronát sodný – nízkomolekulárny, hyaluronát sodný – vysokomolekulárny, extrakt z hľuzovky, Syn® Očné peptidy.

Použitie: denne ráno a večer, po čistení pleti, rovnomerne naniesť na očné okolie a ľahko vklepať alebo masírovať.